ESI ATRODAMS
Nekas nav svarīgāks par komunikāciju

ESI ATRODAMS BEZ GRŪTĪBĀM

Radošā mārketinga apvienība Genium.lv piedāvā izveidot pozitīvu un atpazīstamu tēlu jebkuram projektam vai uzņēmumam. Mūsu īpašās vērtības - elastīgums, ātrums un precizitāte - ļauj izstrādāt katram klientam atbilstošāko piedāvājumu korporatīvā stila, reklāmas un sociālo tīklu mārketinga jomā. Tehniskās komandas darbs nodrošina ieceru spožu īstenošanu un pastāvīgu digitālo risinājumu atbalstu visā sadarbības laikā. 

KORPORATĪVAIS STILS, REKLĀMA UN MĀRKETINGS

Korporatīvā stila izstrāde no ieceres līdz visaptverošam noformējumam  un pielietošanas vadlīnijām.

Vairāk nekā 25 gadu pieredze reklāmas un mārketinga dizainā ļauj atrast katram klientam labāko individuālo risinājumu jebkuras sarežģītības un apjoma darbiem, sākot no vizītkartes un zīmola izveides līdz plašu kampaņu un akciju vizuālajai ietērpšanai.

Uzzini vairāk!

MĀJASLAPAS UN INTERAKTĪVIE RISINĀJUMI

Genium.lv piedāvā izstrādāt mājaslapas gan privātām personām, gan uzņēmumiem un arī atsevišķiem projektiem atbilstoši katra vēlmēm, mērķiem un uzdevumiem. 

Lai gan interneta vietni var uztvert kā vienu no mārketinga instrumentiem, kas organiski iekļaujas uzņēmuma kopējā stilā un vīzijā, nereti ar tiešsaistes līdzekļiem iespējams visefektīvāk īstenot konkrētu uzdevumu. 

SOCIĀLO TĪKLU MĀRKETINGS: PROFILI, AKCIJAS, SEKOTĀJI

Piedāvājam izveidot un attīstīt uzņēmuma sociālo tīklu mārketinga instrumentus, kas ir efektīvākais līdzeklis atpazīstamības nodrošināšanai. 

Sociālo tīklu mārketings ļauj sasniegt labākus rezultātus produktu un pakalpojumu pārdošanā; sasniegt precīzi izvēlētu klientu loku; veidot pozitīvu tēlu mērķauditorijā un īstenot mārketinga uzdevumus. 

Uzzini vairāk!